Místo konání

Club Escape (Křížkovského 48 - zámek, Kuřim 664 34)

Informace

SNOW FILM FEST 2018 je znamením odhodlání, dřiny, adrenalinu a radosti z dosažení cíle.

SFF2018 přináší výběr těch nejlepších snímků extrémního sportu a výprav. Můžete se těšit na extrémní lyžování, snowboaring, fatbiking, zimní kayaking a další sporty. Jednotlivé snímky divákovi dají nahlédnout do vzdálených končin pokrytých věčným ledem s nedozírnou bílou pustinou, do širokých úbočí hor i zamrzlých řek.
A na jaké filmy se můžeš těšit tentokrát?
Parta nadšenců má sen – sjet na kajaku nejseverněji položenou Grónskou řeku. Mrazivé podmínky však dělají z běžné vodácké expedice opravdu extrémní zážitek, těšte se na film Into Twin Galaxies.

Kdo by nesnil o tom být digitálním nomádem, žít tam, kde se nám zachce, dělat co nás zrovna napadne, třeba objevovat nedotčené balkánské svahy jako ve filmu In Gora.
Někdo radši brázdí upravené trasy, slalom, sjezd. A někdo jezdí tak rád, a tak dobře, že jsou z toho medaile na světových sportovních podnicích. Jak vypadá příprava tréninkové skupiny Ondřeje Banka, uvidíte ve filmu Kámen, Nůžky, Vagus.
Všechny dobrodruhy, tuláky a samotáře zveme na film The Frozen road, který je pohledem do duše cyklisty, který se vydal úplně sám vstříc mrazivým pustinám severní Kanady.
Snímek Freezing je příjemným odlehčením. Dvojice surfařů podává svůj výlet za vlnami omývající Island s osobitým britským humorem.
O nostalgickém návratu na finskou řeku Ivalo vypráví film Lapin Kulta. Místo plavidla budou však v hlavní roli tentokrát lyže a sáně.

Vstupné studenti 80 Kč, ostatní 100 Kč.

Odkazy

Facebook
Webová stránka

Vstupné

Vstupné studenti 80 Kč, ostatní 100 Kč.

Pořadatel

Vojtěch Novotný (SOŠ a SOU Kuřim, s.r.o.)

Vlastní sponzoři

SOŠ a SOU Kuřim, s.r.o., Club Escape

Partneři