SVĚT OUTDOORU – časopis pro milovníky hor a outdooru uvádí

Partneři roku 2023

ADVENTURE MENU

V Podkrkonoší vaříme 100% přírodní outdoorový jídlo, se kterým můžeš s chutí vyrazit kamkoli do světa. Na výletě, na treku i na těch nejnáročnějších expedicích ti Adventure Menu dodá energii a zvedne náladu. S každou porcí si v přírodě otevřeš tu nejlepší restauraci, do který můžeš zajít. Pohodlně, kdykoli a kdekoli.

DEVOLD

Norský Devold je již od roku 1853 výrobcem nejkvalitnějšího vlněného oblečení a spodního Merino prádla na světě. Letos slaví 170let od založení společnosti – jedná se jednoznačně o nejstarší vlněné termoprádlo na světě. Výroba probíhá stále ve vlastní továrně v Evropě, kdy se klade velký důraz na kvalitu a udržitelnost.  Při výrobě je použita nejkvalitnější Merino vlna přímo od farmářů a Devold oblékají světoznámí i čeští dobrodruzi, cestovatelé, polárníci, horolezci.  

LOAP

Uteklo to jako voda, co jsme přesně před třiceti lety nakreslili, ušili a prodali náš první spacák a turistický batoh. Následovaly stany, bundy na hory a overaly na lyže. Pak už to jelo jak na běžícícm páse a baví nás to čím dál více. Je radost sledovat, jak již druhá generace dětí  může od mala lyžovat ve stejné značce, ve které začínali na svahu již jejich rodiče. Jsme ryze česká značka s vlastním vývojovým, testovacím a prodejním  týmem s přesahem do dalších  deseti evropských zemí, kde můžete naší značku na pultech sportovních obchodů najít.

DYNAFIT

je německá společnost, která patří mezi špičkové výrobce lyžařského oblečení a vybavení pro skialpinisty. Vznik značky se datuje do roku 1950, kdy vyrobili první lyžařské boty. O 15 let později přišli na trh s vůbec první lyžařskou botou s přezkami. V posledních letech značka rozšiřuje svůj sortiment o vybavení pro alpský běh, cyklistiku, ultra trail a stále se specializuje na vývoj produktů s přihlédnutím k náročnému trendu snižování hmotnosti a zároveň růstu odolnosti. Používání těch nejodolnějších materiálů pro výrobu je samozřejmostí. Vázání Dynafit jsou vyráběna ručně v Německu.

SIR JOSEPH

Téměř 50 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdoorové vybavení. Dodáváme oblečení, spací pytle a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. Kromě produktů s péřovou izolací využíváme i dalšího přírodního materiálu Alpin wool 3000 – vlny ovcí z Alp.
sirjoseph.cz

Partneři

© 2011 - 2024 Outdoor media, s.r.o. - web spravuje studio Webklient -