SVĚT OUTDOORU – časopis pro milovníky hor a outdooru uvádí

Partneři roku 2021

ELAN

nejinovativnější značka lyžařského vybavení, inovace je pro slovinskou firmu Elan klíčovou strategií při vývoji a výrobě lyží s jasným cílem: nabídnout všem sportovcům dokonalé sportovní vybavení, které vždy určuje trendy v lyžování na celém světě. Již od roku 1945, kdy Elan vyrobil svoje první dřevěné lyže, stále vyvíjí, inovuje a zavádí nové technologie pro získání nejlepší kvality a dokonalých vlastností lyží. Přelomovou změnou a největším úspěchem Elanu byly carvingové lyže, které naprosto změnila lyžování. A s každým novým modelem následují další převratné technologie, především Waveflex a Amphibio. Lyže Elan každoročně získávají mnoho ocenění na základě vynikajících výsledků v oblasti designu, kvality, funkčnosti, ergonomie a ekologického přístupu.

Devold

je norská firma, která se zabývá výrobou vlněného termoprádla. Působí na trhu již od roku 1853, kdy ji založil Ole Andreas Devold ve městě Ålesund. Takto dlouhá tradice nemá na dnešním trhu obdoby – jedná se jednoznačně o nejstarší vlněné termoprádlo na světě.
Devold nabízí spodní prádlo od ultra tenké kolekce Breeze, vhodné pro teplejší měsíce a více potivé aktivity, až po kolekci Expedition, vhodnou pro zimomřivé lidi a do velmi chladných podmínek. V kolekci naleznete vhodné prádlo pro jakoukoli činnost, dále vlněné svetry s vynikajícím tepelným komfortem. Mezi doplňky je široká škála čepic, rukavic, multifunkčních šál a ponožek různých typů pro vícero použití.

CK Kudrna

Cestování je vskutku jednou z nejkrásnějších zálib, kterou může člověk mít – poznáváte sebe, své blízké, cizí osudy, neznámé země, rozmanité kultury a zažíváte nejen slasti, ale i strázně, které jsou s cestováním neodbytně spjaty. S cestovní kaceláří KUDRNA můžete vyrazit pěšky, na kole, na sněžnicích, na lyžích, na lodích, na koních a jakýmkoliv dalším způsobem, který vás napadne i nenapadne. A můžete si být jistí, že vaše dovolená bude Kreativní Unikátní Dobrodružná Rozmanitá Neobyčejná Akční.

Sir Joseph

Motto: Čím jsi lehčí, tím dál dojdeš …

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdoorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Tyrolské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/tirolwool

Uniqa

I když cestujete jen občas, je dobré se pojistit. Pojištění vás totiž vyjde několikanásobně levněji než nepředvídané výdaje spojené s ošetřením v zahraničí či s dalšími nepříjemnostmi. Levné jednorázové cestovní pojištění UNIQA můžete uzavřít nejen na cesty po Evropě, USA a dalších koutech světa, ale samozřejmě také na cesty po České republice.

Alpa

ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života. Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémygely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

Švýcarsko

Oficiální české zastoupení švýcarské centrály cestovního ruchu Switzerland Tourism v České republice. Switzerland Tourism je centrála cestovního ruchu pro Švýcarsko, ideální zemi pro cestování, dovolenou a kongresy. Nabízí na jednou místě tipy na ubytování, služby, aktuální dění a další tipy pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

Partneři

© 2011 - 2022 Outdoor media, s.r.o. - web spravuje studio Webklient -