SVĚT OUTDOORU – časopis pro milovníky hor a outdooru uvádí

Partneři roku 2022

DYNAFIT

je německá společnost, která patří mezi špičkové výrobce lyžařského oblečení a vybavení pro skialpinisty. Vznik značky se datuje do roku 1950, kdy vyrobili první lyžařské boty. O 15 let později přišli na trh s vůbec první lyžařskou botou s přezkami. V posledních letech značka rozšiřuje svůj sortiment o vybavení pro alpský běh, cyklistiku, ultra trail a stále se specializuje na vývoj produktů s přihlédnutím k náročnému trendu snižování hmotnosti a zároveň růstu odolnosti. Používání těch nejodolnějších materiálů pro výrobu je samozřejmostí. Vázání Dynafit jsou vyráběna ručně v Německu.

SALEWA

je výrobcem kvalitních outdoorových modelů pro všechny outdoorové aktivity. Značka byla založena Josefem Liebhartem roku 1935 a již od svého počátku je zárukou kvalitního oblečení do přírody. Na začátku se soustředila především na výrobu kožených a textilních produktů. Velmi záhy však vyvinula svůj první ruksak s konstrukcí z ocelových trubek. Dnes patří SALEWA mezi největší producenty vybavení pro náročné horské aktivity. Nabízí oděvy, obuv, batohy, spací pytle, stany, horolezecké vybavení a příslušenství, lyžařské hole a další nesčetné doplňky. Výrobky firmy jsou určeny jak profesionálním, tak rekreačním sportovcům.

SIR JOSEPH

Motto: Čím jsi lehčí, tím dál dojdeš …

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdoorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Tyrolské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/tirolwool

ADVENTURE MENU

V Podkrkonoší vaříme 100% přírodní outdoorový jídlo, se kterým můžeš s chutí vyrazit kamkoli do světa. Na výletě, na treku i na těch nejnáročnějších expedicích ti Adventure Menu dodá energii a zvedne náladu. S každou porcí si v přírodě otevřeš tu nejlepší restauraci, do který můžeš zajít. Pohodlně, kdykoli a kdekoli.

Partneři

© 2011 - 2023 Outdoor media, s.r.o. - web spravuje studio Webklient -