Partneři

HUDY

Je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 38 maloobchodních prodejen na území České i Slovesné republiky. Kromě nabídky kompletního outdoorového vybavení společnost podporuje celou řadu sportovců, akcí a projektů. Zaměřujeme se především na podporu aktivit úzce spojených s outdoorovými sporty.

 

CK Kudrna

Cestování je vskutku jednou z nejkrásnějších zálib, kterou může člověk mít – poznáváte sebe, své blízké, cizí osudy, neznámé země, rozmanité kultury a zažíváte nejen slasti, ale i strázně, které jsou s cestováním neodbytně spjaty. S cestovní kaceláří KUDRNA můžete vyrazit pěšky, na kole, na sněžnicích, na lyžích, na lodích, na koních a jakýmkoliv dalším způsobem, který vás napadne i nenapadne. A můžete si být jistí, že vaše dobvolená bude Kreativní Unikátní Dobrodružná Rozmanité Neobyčejná Akční.

 

Niceboy

Tato značka vstoupila na evropský trh v roce 2016 nabízejíc outdoroové kamery, autokamery a jejich příslušenství. Později rozšiřuje své portfolio o přenosné repráčky, sluchátka a neustále své produkty vylepšuje. Do budoucna plánují představit další nové produkty. V současné době se značka Niceboy® prodává v 8 evropských zemích a díky kombinaci skvělého designu, kvality a příznivé ceny, patří naše produkty, vždy k tomu nejoblíbenějšímu zboží.

 

Whistler Adventure School (WAS)

Kanadská škola WAS nabízí širokou škálu outdorových půlročních a ročních programů — Marketing a dia, horolezení, lyžování a SNBMTB, alpinistika Studenti vycestovávají na Work and Study víza, díky nimž mají možnost během studia i pracovatWhistler je outdoorová mekka nacházející se v Britské Kolumbii. Pulzující město s krásnýmhorami, jezery, výborným lyžováním a největším bike parkem na světě. Studenti se mají rozhodně na co těšit.

Partneři