SVĚT OUTDOORU – časopis pro milovníky hor a outdooru uvádí


Místo konání

Plzeňská 435/338, Praha 6 – Řepy (Plzeňská 435/338, Praha 6 – Řepy)

Informace

Připravili jsme pro vás promítání filmů s tématikou zimních sportů v rámci Festivalu Bezpečně na sjezdovce, který se bude konat 26.-27.11.2022 na naší pobočce Happy Sportu v Praze Řepích. Těšit se můžete např. na snímky o freeridingu, snowboardingu nebo skialpinismu. Celý víkend se zároveň můžete účastnit přednášek a workshopů odborníků na skialpinismus a freestylovém lyžování nebo se dozvědět zajímavosti o tom, jak vzniká lyže a jak si vybrat tu správnou.

Na své si přijdou i děti, pro které toho máme připraveno opravdu hodně. Můžete je vyslat třeba na zábavnou výpravu, za kterou je náležitě odměníme. Máte doma malého detektiva? I pro něj budeme mít co na práci! Pro ty větší je připravený lyžařský simulátor, kde si budou moct vyzkoušet své lyžařské dovednosti nanečisto a třeba pokořit traťové rekordy. Pro ty nejlepší máme připravené opět věcné ceny.

Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Představíme vám naši značku lyží Aspen, nebo si můžete v rámci areálu naší řepské pobočky prohlédnout výstavu fotek s tématikou lyžování, snowboardingu, skialpinismu předního českého sportovního fotografa Jana Kasla, který je výhercem prestižní soutěže RedBull Illume.

Pokud jste dobrodružné povahy, vyrážíte s dětmi do přírody a hledáte to správné oblečení, poradíme jak na to. Můžete si vše zblízka prohlédnout a vybrat přesně na míru vašemu malému dobrodruhovi to správné vybavení.

Po celou dobu konání festivalu pro vás bude k dispozici food truck s občerstvením, které si zamilují nejen dospělí, ale i děti. V nabídce budou kromě vynikajícího jídla také horké a studené nápoje.

Těšíme se na vás, tým Happa Sportu

Odkazy

Webová stránka

(HAPPY SKI SPORT s.r.o.)

Partneři

© 2011 - 2024 Outdoor media, s.r.o. - web spravuje studio Webklient -