Kámen, nůžky, Vagus
"Cestuju ráda a hodně. Ale vždycky sama. Teprve s českým lyžařským nároďákem je to něco úplně jinýho. Sedm lidí v minidomečku, rodinný soužití, pohoda, lyžování, jídlo a rum."
Země Česká republika, 2018
Délka 30 minut
Režie Tomáš Koucký
Jazyk český

O filmu

Vrcholový sport je jiný svět. Jsou to dril, pot, peníze, doping, reklama, média a zase jen tvrdý trénink. Zbývá mezitím čas na radost z pohybu? Naštěstí ještě pořád je řada sportovců, pro které je sport víc potěšení než byznys. Jak probíhá příprava tréninkové skupiny bývalého českého reprezentanta ve sjezdu na lyžích Ondřeje Banka? Koho má kolem sebe, kdo maže lyže a kdo myje nádobí? Nahlédněte pod pokličku soustředění na svazích Jižní Ameriky, v Chile. A to doslova, menu totiž připravuje známá kuchařka Kamu. Unikátní spojení sportu a gastronomie, ze které se vám budou sbíhat sliny. Dobrou chuť.

Tomáš Koucký

Za kameru se dostal už v 18 letech přes jeho celoživotní lásku k freeskiingu, když začal natáčet první freeridová dobrodružství pro freeskiiing.cz a časopis SNOW. Po vystudování FAMO v Písku, katedry kamery, se začal věnovat natáčení outdoorových krátkých filmů na plný úvazek ve 3HEADS produkci, kde točil např. s Evou Samkovou, Robinem Kaletou, pro Redbull.cz, Olympic Channel apod.

Partneři