SVĚT OUTDOORU – časopis pro milovníky hor a outdooru uvádí

Pro média

Milí diváci,
jako většina kulturních akcí, musel být i festival Snow Film Fest v roce 2020 zrušený. Děkujeme za pochopení!

O letošní filmy ale nepřijdete. V další sezóně se tak můžete těšit na pokračovaní festivalu. A dostanete pořádnou nálož lyžařských, horolezeckých, vodáckých a cestovatelských zážitků. Ve snímku K2: Impossible descent budete svědky prvního úspěšného pokusu polského borce Andrzeje sjet tuhle nebezpečnou krásnou horu na lyžích. Díky dokumentu Viktor Beránek – Zamyslenia nad životom se aspoň na pár minut můžete podívat na svět očima zkušeného tatranského nosiče a skutečného horala. Krátký animovaný film o dvojici superzáchranářů Horse Piste odlehčí naléhavou atmosféru. K některým svahům prostě cesty nevedou, jediný způsob, jak se k nim dostat je zabalit lyže na raft a Float to ski.
Oba bonusové filmy jsou lyžařské, zatímco snímek Persian Lines vás přenese do ulic i na svahy pohostinného Íránu, lyžaři ve filmu Crossing Lebanon si vybrali zatím velmi neobvyklou skialpovou destinaci.

Ať už jsou pro Vás filmy zábavou, inspirací nebo odreagováním, v každém případě věříme, že Vám udělají aspoň z části takovou radost, jakou zažívají jejich protagonisté při natáčení.

Těšíme se na podzimní setkávání nad festivalovým programem. Za pořadatelský tým zdraví

Jana Ryantová, manažerka festivalu
jana@expedicnikamra.cz, 777 038 192.

Hlavním pořadatelem je Outdoor media, s.r.o. ve spolupráci s agenturou gunTAO, s.r.o.

Outdoor Media s.r.o.
Masarykovo nábř. 239/22
110 00 Praha 1

Partneři